Huvitegevus

« September 2017 »
E T K N R L P
        1* Aktus at 09:00
1.septembri aktus toimub kell 9.00 kooli saalis. Peale aktust klassijuhatajatund. Õpilaste bussiring väljub esimesel koolipäeval pool tundi hiljem kui tavaliselt. Koju viib buss õpilased kell 10.30 Selgitused tel: 5263930
11 12 13* Spordivõistlused at 10:30
Sportlased sõidava Tabiverre võistlusele. Väljasõit valla busssiga , kaasa sõidab õpetaja E.Vahtra.
14 15* HUVITEGEVUSE MESS at 09:30
4.-9.klassi õpilased osalevad huvitegevuse messil Põltsamaal. Sõidame kõik koos ja tagasi tuleme umbes kell 11.45 . Peale seda toimub toitlustamine ja jätkuvad tunnid.
16 17* Rahvastepalli võistlused at 08:30
Võistlused Palal ( 1.-5.kl P). Väljasõit valla bussiga kell 8.30 tagasi jõuame umbes kell 15.30. Kaasa sõidab õp. E.Vahtra
25* Liikumisnädal at 08:15
26* Liikumisnädal at 08:15
27* Liikumisnädal at 08:15
Erinevad tegevused klassidele ( matkad, võistlused jne)* Sügiskrossijooks at 09:30
Sportlased osalevad sügiskrossijooksul Kuremaal. Väljasõit valla bussiga . Kaasa sõidab õpetaja E.Vahtra
28* Õppekäik Peipsi äärde at 08:10
KIK projekti õppekäik PEIPSI ÄÄRDE. Osalevad 5. -6. ja 8.-9.klassi õpilased. Väljasõit kell 8.10 ja tagasi jõuame umbes kell 15.30. Kaasa sõidava õp. R.Rohtla ja R.Rumvolt* Liikumisnädal at 08:15
29* Liikumisnädal at 08:15
Erinevad tegevused klassidele ( matkad, võistlused jne)* Sügislaat at 11:00
Kooli saalis sügislaat. Tule müüma ja ostma. Kohal on ka käsitöölised, küpsetajad jpt.
Traditsioonid

Aastatega on meie koolis välja kujunenud kindlad traditsioonid, mis muudavad kooli omanäoliseks ja eriliseks. Koolipäevi rikastab ainetundide kõrval õppetööd toetavad tegevused - projektid, õppekäigud, spordivõistlused, laulukonkursid, õpilasesinduse tegevus. Oleme mõisakool, mis annab meie noortele eeliseid ja samas seab ka mõningaid piiranguid. Mõisakooli staatusega arvestame ka oma üritusi planeerides.
Aktiivselt tegutsevad algklasside õpetajad, kes korraldavad ühisüritusi meie kõige noorematele: sügispeod, karnevalid, kevadpeod, matkad ja ekskursioonid. Emakeelenädala üritused, teemapäevad ja teatrikülastused ilmestavad koolielu ja on igati õpetlikud.
Keskastme õpilased osalevad innukalt ülekoolilistel ettevõtmistel: tervisepäev ja matkad, mis turgutavad nii keha kui ka vaimu. Sügisel annavad koolielule vürtsi õpetajate päeva ja eesti rahvakalendri tähtpäevade tähistamine. Talv ei möödu ilma lumelinna ehitamiseta ja ülekoolilise jõulupeota. Viimastel aastatel on populaarseks saanud ka uisudiskod.
Kevadel on oodatud keskkonnanädal, emakeelepäev, kohtumised kuulsustega ja Playback show.
Sellesse loetelusse mahuvad veel vastlapäev, sõbrapäev, liikluspäev, tutipäev ja parimate õppurite päev.
Traditsiooniks on saanud ka ülekooliline näitemängupäev, kevadkontsert ja laadad nii sügisel kui ka jõulude eel.
Suve ilmestab üle eestiline projekt "Unustatud mõisad".

Meie rikkus on tublid ja entusiastlikud õpilased, mõistvad õpetajad ja toetavad lapsevanemad.

Raina Rumvolt
huvijuht