Õpetajad

 

ÕPETAJAD 2017/2018

NIMI | E-AADRESS
Anneli Rebane | annelipuurmani @ hot.ee
Anu Martis | amartis @ hot.ee
Eda Sääsk | edas @ hot.ee
Eha Aab | eha.aab @ mail.ee
Ene Kõnnussaar | enekonnussaar @ gmail.com - tööleping peatatud
Ingrid Lindeberg | ingrid @ laeva.edu.ee
Kaire Pettai | kaire.pettai @ mail.ee
Kaija Raud | kaijaraud @ gmail.com
Karin Joasaar | Karin.Joasaar @ web.de - tööleping peatatud
Külli Suvi | suvikylli @ hotmail.com
Maarja Puul | maarja.puul @ gmail.com - tööleping peatatud
Maia Võsu | maia.vosu @ mail.ee - tööleping peatatud
Marika Liiv | Marika_liiv @ hotmail.com
Raina Rumvolt | huvijuht @ puurmani.edu.ee
Reelika Rohtla | reelika.rohtla @ mail.ee
Aita Karo | aita.karo @ gmail.com
Maris Tigas | marigamaris @ gmail.com
Tõnu Tomson | tonu @ puurmani.edu.ee
Teele Treiberg | teele.treiberg @ gmail.com
Merilin Must | merilinmust92 @ gmail.com
Eno Vahtra | eno.vahtra @ gmail.com

Ajaloost

177

Esimene rida vasakult: Helgi Kala, Leida Lään, Valve Orav, Helmi Päärt, Toomas Annuk, Aire Kuusk, Nadežda Niklus, Kaie Kallak
Teine rida vasakult: Anneli Rebane, Jana Kaugesalu, Berta Männiksaar, Marika Lindman, Kersti Koitla, Liia Jutševits, Andrus Kalju, Anu Martis, Eda Sääsk, Ell Maanso, Eha Aab

 

178

Esimene rida vasakult: Kaire Pettai, Raina Rumvolt, Nadežda Niklus, Toomas Annuk, Liia Kekorainen, Eha Aab, Andrus Kalju
Teine ja kolmas rida vasakult: Eda Sääsk, Anu Martis, Eda Miljand(Libe) Marika Lindman, Anneli Rebane, Ell Maanso, Kaie Kallak, Lilio Võsu, Leida Lään

 

179

Kevad 2004
Esimene rida vasakult: Andrus Kalju, Nadežda Niklus, Toomas Annuk, Lilio Võsu, Helina Amur, Nelli Nõmm
Teine rida vasakult: Kaie Kallak, Kadri Voimann, Raina Rumvolt, Kaire Pettai, Marika Lindman, Anu Martis, Eda Miljand, Anneli Rebane, Eha Aab, Tiina Oolo

 

180

Kevad 2005
Esimene rida vasakult: Helina Amur, Nadežda Niklus, Raivo Põldaru, Kaire Pettai, Leili Mällo, Eda Sääsk, Raina Rumvolt, Tiina Oolo
Teine rida vasakult: Anneli Rebane, Eha Aab, Lilio Võsu, Kadri Voimann, Liia Kekorainen, Reelika Rohtla, Kaie Kallak

 

275

Kevad 2006
Esimene rida vasakult:
Eda Miljand, Kaie Kallak, Anneli Rebane, Lilio Võsu, Kaire Pettai, Helina Amur, Maia Võsu, Raina Rumvolt
Teine rida vasakult:
Andrus Kalju, Maarika Lindman, Nadežda Niklus, Eda Sääsk, Liia Kekorainen, Tiina Oolo, Helmi Päärt, Eha Aab, Raivo Põldaru

 

664

2006/2007 õ.a kevadel
Esimene rida vasakult:
Liia Kekorainen, Nadežda Niklus, Tiina Oolo, Helina Amur, Reelika Rohtla, Maia Võsu, Nelli Nõmm
Teine rida vasakult:
Kaie Kallak, Anneli Rebane, Helmi Päärt, Lilio Võsu, Eha Aab, Leida Lään, Jana Kuusk
Kolmas rida vasakult:
Andra Pettai, Anu Martis, Hannes Kõressaar, Eda Sääsk, Raina Rumvolt, Maarika Lindman

 

868

2007-2008 õ.a.sügisel
Esimene rida vasakult:
Kaie Kallak, Jana Kuusk, Maia Võsu, Raina Rumvolt, Raili Nurmela, Andra Pettai
Teine rida vasakult:
Eda Sääsk, Marcus Denton, Reelika Rohtla, Liia Kekorainen, Anu Martis, Aleksandr Kirpu,Hannes Kõressaar,Anneli Rebane,Andrus Kalju, Eha Aab, Tiina Oolo, Nelli Nõmm, Nadežda Niklus

 

1631

2008-2009 õ.a.sügisel
Esimene rida vasakult: Liia Kekorainen, Tiina Knoll, Nóra Rácz, Angela Männik, Maia Võsu, Raina Rumvolt
Teine rida vasakult: Tiina Oolo, Kaie Kallak, Eda Sääsk, Marika Lindman, Anneli Rebane, Raili Nurmela, Jana Kuusk, Nelli Nõmm, Juta Pihlapuu
Kolmas rida vasakult: Hannes Kõressaar, Aleksandr Kirpu, Rain Lõpp, Evelyn Eensoo, Andra Pettai, Anu Martis

 

2428

2009-2010 sügisel
Esimene rida vasakult : Andrus Kalju , Aleksandr Kirpu , Raili Nurmela , Maia Võsu , Helina Amur , Nóra Rácz , Jana Kuusk , Liina Lepsoo , Kaire Pettai , Liia Kekorainen.
Teine rida vasakult : Tiina Oolo , Marika Lindman , Raina Rumvolt , Eha Aab , Helmi Päärt , Anneli Rebane , Arlete Padar , Nelli Nõmm , Hannes Kõressaar , Eda Sääsk , Anu Martis.

 

2797

2010/2011 sügisel
Vasakult : Nóra Rácz , Eha Aab , Liina Lepsoo , Jana Kuusk , Karin Joasaar , Anneli Rebane , Kaire Pettai , Anu Martis , Andres Juur , Kaie Kallak , Helina Amur , Eha Kuld , Raina Rumvolt , Reelika Rohtla , Maia Võsu , Nelli Nõmm , Eda Sääsk , Külli Suvi , Tiina Oolo