Daniel Levi kontsert 26.05 kell 19.00

 
 

Puurmani mõisas annab 26.05.2017 kell 19.00 kontserdi Eesti popartist Daniel Levi oma bändiga. Kontserdi info on saadaval SIIN.

Daniel Levi on välja kasvanud aastatepikkusest sõprusest ja ühisest armastusest muusika vastu ning saanud suure tähelepanu osaliseks hittidega "Burning Lights”, "On & On" ja Postimehe reklaamist tuttav eestikeelne ballaad “Mu Koju Tood Sa”. Alati kaasates oma tegemistesse palju sõpru, tuttavaid ja ümbritsevaid inimesi, on bändi ümbritsemas soe kogukondlik õhustik, mis ka kõik kuulajad endasse mässib. Vahetu suhtlus lavalt publikuga on üks bändi tugevustest, mis omakorda on täiuslikus kooskõlas ülevoolava energia ja päevadeks kummitama jäävate meloodiatega ega jäta kedagi külmaks. 

Daniel Levi kaasahaaravad pop-rock lood on inspireeritud kõigest, mis taeva all ja taeva peal. Kombates järjepidevalt ka teiste žanride piire, leidub repertuaaris nii minimalistlikke ballaade kui julgeid elektroonilisi katsetusi. Bändi pikk ühine ajalugu ja tugev ühtekuuluvustunne paistavad laval välja enesekindluses ja armastusest selle vastu, mida nad teevad.

Daniel Levi on mitmel aastal üles astunud Eesti Laulu finaalis, samuti meelelahutussaadetes.