Huvitegevuse mess toimub 15.09.17 Põltsamaal

Puurmani Mõisakooli 4-9 klassi õpilased osalevad 15.09.2017 Põltsamaal huvitegevuse messil. Väljasõit toimub kooli eest 9.30. Tagasi jõuame 11.50 koolitoidu ajaks. Messil osalemine on õppetöö osa, tunnid on enne ja pärast messi vastavalt tunniplaanile.

Meesil tutvustatakse huvitegevust uues Põltsamaa vallas. Messil on esindatud kõik uue Põltsamaa valla huvitegevust ja -haridust pakkuvad asutused. Toimuvad esinemised ja töötoad.

Messi korraldab Põltsamaa Kultuurikeskus ja rahastab Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidav Euroopa Liidu sotsiaalfondi programm "Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine".
Informatsiooni messil osalemise kohta saab Puurmani Mõisakooli huvijuht Raina Rumvoltilt.

2017_09_15 ringide mess poltsamaa