Mõisakoolid kogunesid laulupäevale

21.02.2017 sõitsid Puurmani Mõisakooli kokku ligi 100 noort muusikut üle Eesti. Toimus mõisakoolide õpilaste laulupäev. Lauldi isamaa ja kodu teemadel. Üles astusid nii ansamblid kui solistid. Laulupäeva tegi veidi teistsugusemaks see, et tegemist ei olnud võistlusega. Kõik osalejad said näidata oma parimat lihvitud lauluoskust. Kuulajad õppisid teiste etteastetest ja said võimaluse end teineteisega võrrelda.

Tõstamaa Keskkooli direktor Toomas Mitti sõnutsi oli tegemist väga toreda laulupäevaga. Publiku lemmikuks valiti Järvamaa Koigi Kooli 3.-4. klassi ansambel, kes esitas õpetaja Sirje Pääslane-Tippi poolt seatud poppurrii "Mu kodu". "Pean laulupäeva igati kordaläinuks. Seekord osales isegi rohkem koole ja lauljaid, kui 2016. aastal," sõnas Puurmani Mõisakooli huvijuht Raina Rumvolt.
Laulupäeva jooksul valmis kunstnik Ülle Ottokari käe läbi taies, millele kanti osalejate poolt toodud mõtted muusikast.
Mõisakoolide laulupäev toimus kolmandat korda. Osalesid Lasila, Kuuste, Vasalemma, Vodja, Ruila, Tõstamaa, Kohila, Roosna-Alliku, Koigi, Kosejõe ja Puurmani mõisakoolid ning ka Puurmani Muusikastuudio. Suur tänu lauljatele ja nende juhendajatele! Kohtume uuel laulupäeval 2018. aastal!
Pildigaleriiga on võimalik tutvuda siin.