Puurmani Mõisakooli II kooliaste sai kooliolümpial üldvõidu

05.-06. veebruaril 2018 toimusid Põltsamaa valla ning Kolga-Jaani ja Leie koolide taliolümpiamängud Adaveres. Võisteldi järgmistel aladel: suusatamine, uisutamine, kelgutamine, tõukekelgutamine, piriliks, kurling, kettagolf, jääpall. Koolidele olid loositud riigid, mille järgi Puurmani kool moodustas Suurbritannia, Norra ja Poola võistkonnad. Puurmani Mõisakooli võistkonnad saavutasid väga häid tulemusi: Suurbritannia II võistkond kelgutamises III koht, Norra II võistkond kelgutamises III koht, Poola kettagolfis ja tõukekelgutamises III koht, Poola II piriliksis I koht, Norra I piriliksis I koht ja Norra kettagolfis I koht. II kooliastme üldarvestuses pälvis Norra võistkond I koha. Aitäh kõikidele tublidele sportlastele ja toetajatest õpetajatele! Aitäh ilmataadile suurepärase talveilma eest ja korraldajatele sellise suurepärase sündmuse organiseerimise eest!

Ülevaadet piltide abil saab vaadata siit: 1. päev, 2. päev.

Kokku osales koolide taliolümpiamängudel ligi 500 õpilast.