Puurmani Mõisakooli õpilane Berit Kukk võitis maakonna meistritiitlid sisekergejõustiku meistrivõistlustel

25. jaanuaril 2017. a  toimus Jõgeva maakonna noorte sisekergejõustiku meistrivõistlus. Puurmani Mõisakoolist osalesid Grete ja Berit Kukk ning Anita Rähn. Berit Kukk saavutas C-vanuseklassis (sünd 2004-2005) maakonna meistritiitli kaugushüppes, 40m jooksus ja 45m tõkkejooksus.
Grete Kukk saavutas kaugushüppes B-vanuseklassis (s 2002-2003) 4. koha, 40m jooksus 2. koha ja 45m tõkkejooksus 3. koha. Anita Rähn saavutas C-vanuseklassis 6. koha nii kaugushüppes, 40m jooksus kui ka 45m tõkkejooksus.

Grete ja Berit Kukk treenivad TÜ Akadeemilises Spordiklubis, treeneriteks on Anne ja Taivo Mägi. Noorte osalemisel võistustel aitas kaasa Maris Kukk. Võistlused toimusid Jõgeva Põhikooli maneežis. Kokku osales võistlustel B, C ja D vanuseklassides 51 noort sportlast.

Palju õnne tublidele sportlastele!