Puurmani Mõisakoolis avati kokanduse ning puutöö- ja tehnikaring

Puurmani Mõisakooli õpilastele avati aprillikuus kaks uut ringi - kokandusring ning puutöö- ja tehnikaring. "Puutööringis on lahe, " sõnas 7. klassi õpilane Gaijar Kose. Tema sõnutsi tehakse puutööringis seda, mida tunnis tavaliselt ei tehta. Juhendaja Tõnu Tomsoni sõnutsi on plaanis puutööle juurde tuua ka elektroonika komponent. "Soovime pakkuda noortele asjalikku tegevust," sõnas Tomson.
Kokandusringi juhendaja Teele Kaugesalu sõnutsi pakub kõige rohkem rõõmu, kui õpilane teatab, et tegi nädalavahetusel perele ringis õpitud toitu. "Meil võtab osa nii poisse kui tüdrukuid," sõnas Kaugesalu. "Teeme neid toite, mis noortele huvi pakuvad. Samas peame silmas ka tervisliku toitumise põhimõtteid," lisas Kaugesalu.

Ringide töö sai võimalikuks tänu Põltsamaa vallale antud riigi lisarahastusele. Selle eesmärgiks on suurendada huvihariduse- ja tegevuse mitmekesisust ja parandada selle kättesaadavust. Kokku osaleb kahes uues ringis 19 õpilast, kelle hulgast üle poolte ei osalenud sel õppeaastal ringide töös.