Puurmani Mõisakoolis näidati Kaitseväe tehnikat

Puurmani Mõisakoolis pani 08.05.18 Kaitseväe logistikapataljoni tagalakompanii üles näituse. Õpilastel oli võimalus tutvuda meditsiiini-, remondi- ja kütuse veokiga. Samuti eriotstarbelise tõstukiga varustatud masinaga. Kompanii demonstreeris ka väiksemat relvanäitust.  Lisaks olid näitusel Kaitseväes kasutatavad džiibid. Õpilastel oli võimalik kõigega tutvuda, nii siise ronida kui katsuda. "Mulle meeldis kõige rohkem olla suure veoki kabiinis," lausus III klassi õpilane Raido Viigimäe. "Sinna mahtus hästi palju õpilasi," täiendas ta.
Suurt huvi pakkus ka meditsiinimasin, kus sai katsetada kanderaami kasutamist. "Kanderaam oli päris kerge," lausus Geterly Uustalu.
"Näituse ülesseadmisel arvestasime turvalisuse põhimõtteid," sõnas Kaitseväe esindaja. "Kuna meil on ka pedagoogiline ülesanne, siis leidsime, et on sobiv kooli külastada," lisas esindaja.

Kompanii külastas kooli õppuse "Siil2 raames. Näitust külastas ka Puurmani lasteaed "Siilipesa" koolieelikute rühm.