Õppetöö

Õpiabi ajad


ÕPILASTELE OSUTATAV ÕPIABI 2021/2022

Õpetaja

Klassiruum

Aeg

Tatjana Keäri

võõrkeelte klass

R 13.00-14.00

Karin Joasaar

tugiõpe

E 6. tund

Anneli Rebane

muusikaklass

N 7. tund

Anu Martis 

ajalooklass

E 8. tund või kokkuleppel

Eda Sääsk

2. klass

T 5. tund või kokkuleppel

Jane Paabor-Niklus

eesti keele klass

E,K 8. tund kokkuleppel

Ingrid Lindenberg

võõrkeelte klass

T 8. tund

Kaire Pettai

3. klass

N 6. tund

Marika Liiv 

loodusainete klass

R 7. tund

Ene Kõnnussaar

käsitööklass

T, N 8. tund kokkuleppel

Allar Mehik

matemaatikaklass

T, K 8. tund

Helve Orusalu

loodusainete klass

E 5. ja 8. tund

Teele Treiberg

 1. klass

N 6. ja 7. tund

Tõnu Tomson

tööõpetuse klass

N 8. tund

Telver Objärtel  

loodusainete klass

N 8. tund kokkuleppel

Dmitri Luppa

loodusainete klass

T 8. tund

Maarja Annuk

4.klass

 N alates 5. ja 6. tund /kokkuleppel

Maia Võsu

staadion, rahvamaja

T 7. tund

Lilio Võsu

 

kokkuleppel

Ivar Sillaste

arvutiklass

T 8. tund kokkuleppel

 

                                                                                                                                           

ÕPILASTELE OSUTATAV ÕPIABI 2021/2022

 

                                                                                                                                           

Õpetaja

Klassiruum

Aeg

Tatjana Keäri

võõrkeelte klass

R 13.00-14.00

Karin Joasaar

tugiõpe

E 6. tund

Anneli Rebane

muusikaklass

N 7. tund

Anu Martis 

ajalooklass

E 8. tund või kokkuleppel

Eda Sääsk

2. klass

T 5. tund või kokkuleppel

Jane Paabor-Niklus

eesti keele klass

E,K 8. tund kokkuleppel

Ingrid Lindenberg

võõrkeelte klass

T 8. tund

Kaire Pettai

3. klass

N 6. tund

Marika Liiv 

loodusainete klass

R 7. tund

Ene Kõnnussaar

käsitööklass

T, N 8. tund kokkuleppel

Allar Mehik

matemaatikaklass

T, K 8. tund

Helve Orusalu

loodusainete klass

E 5. ja 8. tund

Teele Treiberg

 1. klass

N 6. ja 7. tund

Tõnu Tomson

tööõpetuse klass

N 8. tund

Telver Objärtel  

loodusainete klass

N 8. tund kokkuleppel

Dmitri Luppa

loodusainete klass

T 8. tund

Maarja Annuk

4.klass

 N alates 5. ja 6. tund /kokkuleppel

Maia Võsu

staadion, rahvamaja

T 7. tund

Lilio Võsu

 

kokkuleppel

Ivar Sillaste

arvutiklass

T 8. tund kokkuleppel