Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Lasteaiaõpetajad Õpetajad Õppenõukogu Töötajad Tugispetsialistid

Ametikoht
 
Juhtkond (1)

Helina Amur

Direktor
helina.amur@puurmani.edu.ee

Lasteaiaõpetajad (10)

Imbi Sinimets

Õpetaja, Õunakese rühm
imbi.sinimets@puurmani.edu.ee


Merike Kull

Abiõpetaja, Õunakese rühm
merike.kull@puurmani.edu.ee


Piret Noormets

Õpetaja, Seenekese rühm
piret.noormets@puurmani.edu.ee


Tiina Alev

Abiõpetaja, Seenekese rühm
tiina.alev@puurmani.edu.ee


Karin Kava

Õpetaja, Pähklikese rühm
karin.kava@puurmani.edu.ee


Maret Teugijas

Abiõpetaja, Pähklikese rühm
maret.teugijas@puurmani.edu.ee


Pille Evard

Õpetaja abi, Õunakese rühm
pille.evard@puurmani.edu.ee


Heli Priks

Õpetaja abi, Seenekese rühm
heli.priks@puurmani.edu.ee


Ly Miiler

Õpetaja abi, Pähklikese rühm
ly.miiler@puurmani.edu.ee


Kerttu Liisa Sepp

Lasteaia muusikaõpetaja
kerttu.sepp@puurmani.edu.ee

Õpetajad (21)

Lilio Võsu

Õpetaja
lilio.vosu@puurmani.edu.ee


Allar Mehik

Matemaatika, 9. klassi klassijuhataja
allar.mehik@puurmani.edu.ee


Anneli Rebane

Muusikaõpetus, rütmika, 6. klassi klassijuhataja
anneli.rebane@puurmani.edu.ee


Anu Martis

Ajalugu ja ühiskonnaõpetus, inimeseõpetus
anu.martis@puurmani.edu.ee


Eda Sääsk

Klassiõpetaja, 2. klass
eda.saask@puurmani.edu.ee


Maarja Annuk

Klassiõpetaja, 4. klass
maarja.annuk@puurmani.edu.ee


Ene Kõnnussaar

Kunstiõpetus, käsitöö ja kodundus
ene.konnussaar@puurmani.edu.ee


Ingrid Lindenberg

Inglise keel, 5. klassi klassijuhataja
ingrid.lindenberg@puurmani.edu.ee


Kaire Pettai

Klassiõpetaja, 3. klass
kaire.pettai@puurmani.edu.ee


Helve Orusalu

Geograafia ja loodusõpetus, 7. klass
helve.orusalu@puurmani.edu.ee


Tatjana Keäri

Vene keel
tatjana.keari@puurmani.edu.ee


Teele Treiberg

Klassiõpetaja, 1. klass, informaatika 1.-3. klass
teele.treiberg@puurmani.edu.ee


Marika Liiv

Loodusõpetus, bioloogia
marika.liiv@puurmani.edu.ee


Jane Paabor-Niklus

Eesti keel ja kirjandus
jane.niklus@puurmani.edu.ee


Telver Objärtel

Keemia
telver.objartel@puurmani.edu.ee


Dmitri Luppa

Füüsika
dmitri.luppa@puurmani.edu.ee


Tõnu Tomson

Töö- ja tehnoloogiaõpetus
tonu.tomson@puurmani.edu.ee


Maia Võsu

Kehaline kasvatus, 7. klassi klassijuhataja
maia.vosu@puurmani.edu.ee


Kristjan Luhamets

Mõisalugu
kristjan.luhamets@puurmani.edu.ee


Lilio Võsu

Õpetaja
lilio.vosu@puurmani.edu.ee


Ivar Sillaste

IT-spetsialist, informaatika 4.-6. klass
ivar.sillaste@puurmani.edu.ee

Töötajad (3)

Liia Kekorainen

Teenindus- ja majandusjuht
liia.kekorainen@puurmani.edu.ee


Tiina Ojasaar

Sekretär
7737136
kool@puurmani.edu.ee


Ivar Sillaste

IT-spetsialist, informaatika 4.-6. klass
ivar.sillaste@puurmani.edu.ee

Tugispetsialistid (4)

Kaija Raud

Sotsiaalpedagoog, huvijuht, HEV-koordinaator, 8.klassi klassijuhataja
+372 53559369
kaija.raud@puurmani.edu.ee


Ille Puustusmaa

Logopeed
ille.puustusmaa@puurmani.edu.ee


Karin Joasaar

Eripedagoog
karin.joasaar@puurmani.edu.ee


Feelika Piir

Psühholoog
feelika.piir@puurmani.edu.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.