Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Õppenõukogu Töötajad

Ametikoht
 
Juhtkond (2)

Helina Amur

Direktor
helina.amur@puurmani.edu.ee


Raina Rumvolt

Huvijuht, mõisalugu
huvijuht@puurmani.edu.ee

Õpetajad (19)

Allar Mehik

Matemaatika
allar.mehik@puurmani.edu.ee


Anneli Rebane

Muusikaõpetus, rütmika
anneli.rebane@puurmani.edu.ee


Anu Martis

Ajalugu ja ühiskonnaõpetus, inimeseõpetus
anu.martis@puurmani.edu.ee


Eda Sääsk

Klassiõpetaja
eda.saask@puurmani.edu.ee


Eha Aab

Eesti keel ja kirjandus
eha.aab@puurmani.edu.ee


Ene Kõnnussaar

Kunstiõpetus, käsitöö ja kodundus
ene.konnussaar@puurmani.edu.ee


Ingrid Lindenberg

Inglise keel
ingrid.lindenberg@puurmani.edu.ee


Kaire Pettai

Klassiõpetaja
kaire.pettai@puurmani.edu.ee


Kaija Raud

Sotsiaalpedagoog, HEV-koordinaator
+372 53559369
kaija.raud@puurmani.edu.ee


Karin Joasaar

Eripedagoog
karin.joasaar@puurmani.edu.ee


Maarja Puul

Klassiõpetaja
maarja.puul@puurmani.edu.ee


Marika Liiv

Loodusõpetus, bioloogia
marika.liiv@puurmani.edu.ee


Raina Rumvolt

Huvijuht, mõisalugu
huvijuht@puurmani.edu.ee


Helve Orusalu

Geograafia, füüsika, keemia
helve.orusalu@puurmani.edu.ee


Tatjana Keäri

Vene keel
tatjana.keari@puurmani.edu.ee


Tõnu Tomson

Töö- ja tehnoloogiaõpetus
tonu.tomson@puurmani.edu.ee


Maia Võsu

Kehaline kasvatus
maia.vosu@puurmani.edu.ee


Ille Puustusmaa

Logopeed
ille.puustusmaa@puurmani.edu.ee


Ivar Sillaste

IT-spetsialist, informaatika
ivar.sillaste@puurmani.edu.ee

Töötajad (2)

Kadi Varik

Sekretär
7737136
kool@puurmani.edu.ee


Ivar Sillaste

IT-spetsialist, informaatika
ivar.sillaste@puurmani.edu.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.