Meie koolist

Õpilased


Õpilaste nimekiri 2019/2020 õa    
 

I klass

Klassijuhataja Kaire Pettai 

  1. Alex-Adrian Aermann
  2. Liisa Koll
  3. Emma Isabel Lepp
  4. Elli Raudmets
  5. Hardi Rudolf Ponder
  6. Raiko Tammemägi
  7. Kärt Vabamäe

II klass

Klassijuhataja Maarja Puul

  1. Hanna Aplok
  2. Gregor Arnek
  3. Karina Arnek
  4. Hanna Kiisler
  5. Märt Kuiv
  6. Robi-Jan Kullamaa
  7. Karl Kuslap
  8. Ronja Kuusemaa
  9. Kristofer Mauer  
  10. Elemai Penijäinen 
  11. Meribel Raud
  12. Jan-Oskar Reedi
  13. Sander Siil
  14. Rasmus Torim
  15. Alar Viigimäe
  16. Rain Viigimäe

III klass

Klassijuhataja Eda Sääsk

  1. Eneliis Elenev
  2. Ranel Õim
  3. Marek-Tommi Hontszar
  4. Oskar Juust
  5. Kirke Kõressaar
  6. Aliise Mikkel
  7. Gerret Miko Möldri
  8. Lorete Nautras
  9. Lauri Sepp
  10. Aleks Toomeoja

IV kass

Klassijuhataja Liina Aan

  1. Airiin Juust
  2. Kärol Kullamaa
  3. Genner Max Möldri
  4. Enelis Noormägi
  5. Jaanus Noormägi
  6. Taaniel Ojasaar
  7. Siim Siil
  8. Meribel Veskus
  9. Reinhard Virks

V klass

Klassijuhataja Maia Võsu

  1. Kaidi Aaviste
  2. Annaliisa Altermann
  3. Karl Kiisler
  4. Richard Lepp
  5. Annabel Raud
  6. Pauliine Rumvolt
  7. Andre Vahtrik
  8. Raido Viigimäe

VI klass

Klassijuhataja Kaija Raud

  1. Aiki Alviste
  2. Lisete Nautras
  3. Anne Mai Penijäinen
  4. Petrik Pettai
  5. Romet Sikk
  6. Derek Treial
  7. Getlin Vaks
  8. Brigita Vanaaseme

VII klass

Klassijuhataja Eha Aab

  1. Raimo Lõiv
  2. Marta Raudsepp
  3. Mattias Raudsepp
  4. Jaagup Reedi
  5. Marta-Liisa Saar
  6. Mari Liis Siil
  7. Kevin Veskus  

VIII klass

Klassijuhataja  Raina Rumvolt

  1. Andreas Kalda
  2.  Berit Kukk  
  3. Grettel Liset Möldri
  4. Anita Rähn
  5. Karola Rähn 
  6. Gregor Salutee
  7. Markus Schaffrik
  8.  Karmo Šljupkin 
  9.  Kristo Vaks  

IX klass

Klassijuhataja Anneli Rebane

  1. Maarja Kalmus
  2. Anti Kikkas
  3. Gaijar Kose
  4. Brandon Lepik
  5. Aveli Mikkel
  6. Janeli Mikkel
  7. Laura Rammul
  8. Laura –Lee Raudsepp

 

Õpilaste nimekiri 2019/2020 õa    
 

I klass

Klassijuhataja Kaire Pettai 

  1. Alex-Adrian Aermann
  2. Liisa Koll
  3. Emma Isabel Lepp
  4. Elli Raudmets
  5. Hardi Rudolf Ponder
  6. Raiko Tammemägi
  7. Kärt Vabamäe

II klass

Klassijuhataja Maarja Puul

  1. Hanna Aplok
  2. Gregor Arnek
  3. Karina Arnek
  4. Hanna Kiisler
  5. Märt Kuiv
  6. Robi-Jan Kullamaa
  7. Karl Kuslap
  8. Ronja Kuusemaa
  9. Kristofer Mauer  
  10. Elemai Penijäinen 
  11. Meribel Raud
  12. Jan-Oskar Reedi
  13. Sander Siil
  14. Rasmus Torim
  15. Alar Viigimäe
  16. Rain Viigimäe

III klass

Klassijuhataja Eda Sääsk

  1. Eneliis Elenev
  2. Ranel Õim
  3. Marek-Tommi Hontszar
  4. Oskar Juust
  5. Kirke Kõressaar
  6. Aliise Mikkel
  7. Gerret Miko Möldri
  8. Lorete Nautras
  9. Lauri Sepp
  10. Aleks Toomeoja

IV kass

Klassijuhataja Liina Aan

  1. Airiin Juust
  2. Kärol Kullamaa
  3. Genner Max Möldri
  4. Enelis Noormägi
  5. Jaanus Noormägi
  6. Taaniel Ojasaar
  7. Siim Siil
  8. Meribel Veskus
  9. Reinhard Virks

V klass

Klassijuhataja Maia Võsu

  1. Kaidi Aaviste
  2. Annaliisa Altermann
  3. Karl Kiisler
  4. Richard Lepp
  5. Annabel Raud
  6. Pauliine Rumvolt
  7. Andre Vahtrik
  8. Raido Viigimäe

VI klass

Klassijuhataja Kaija Raud

  1. Aiki Alviste
  2. Lisete Nautras
  3. Anne Mai Penijäinen
  4. Petrik Pettai
  5. Romet Sikk
  6. Derek Treial
  7. Getlin Vaks
  8. Brigita Vanaaseme

VII klass

Klassijuhataja Eha Aab

  1. Raimo Lõiv
  2. Marta Raudsepp
  3. Mattias Raudsepp
  4. Jaagup Reedi
  5. Marta-Liisa Saar
  6. Mari Liis Siil
  7. Kevin Veskus  

VIII klass

Klassijuhataja  Raina Rumvolt

  1. Andreas Kalda
  2.  Berit Kukk  
  3. Grettel Liset Möldri
  4. Anita Rähn
  5. Karola Rähn 
  6. Gregor Salutee
  7. Markus Schaffrik
  8.  Karmo Šljupkin 
  9.  Kristo Vaks  

IX klass

Klassijuhataja Anneli Rebane

  1. Maarja Kalmus
  2. Anti Kikkas
  3. Gaijar Kose
  4. Brandon Lepik
  5. Aveli Mikkel
  6. Janeli Mikkel
  7. Laura Rammul
  8. Laura –Lee Raudsepp