Stuudiumiga liitumine

Puurmani Mõisakool kasutab koos lasteaiaga Stuudiumit. Palume kõigil lastevanematel, kes soovivad ligipääsu oma lapsega seotud infole, täita Stuudiumis kasutajataotlus.

Kooli Stuudium asub aadressil www.puurmani.ope.ee / taotluse saamine.

Lasteaia Stuudium asub aadressil www.puurmanilasteaed.ope.ee / taotluse saatmine.

(Need lapsevanemad, kel on laps nii koolis kui lasteaias, saavad oma kontod hiljem üheks siduda.)

Probleemide/raskuste korral palun võtta ühendust kooli administraatoriga, Ivar Sillaste - ivar.sillaste@puurmani.edu.ee

Infot leiab ka Stuudiumi abikeskusest.

Kooli Stuudium asub aadressil www.puurmani.ope.ee / taotluse saamine.

Infot leiab ka Stuudiumi abikeskusest.