Vastuvõtt 1. klassi 07. aprill

Head 1.klassi astuvate laste vanemad!

Ootame avaldusi 2021/2022 õppeaastal Puurmani Mõisakooli õppima asumiseks.

Avaldusi saab esitada kooli kantseleis, igal tööpäeval kell 9.00- 12.00 või digitaalselt allkirjastatult e-postile kool@puurmani.edu.ee.

Avaldusele lisaks tuleb esitada:

1. Lapse sünnitunnistuse koopia
  2. Lapse seadlusliku esindaja isikut tõendava dokumendi koopia (ei ole vajalik digitaalse esitamise korral)

Lapse tervisekaardi, koolivalmidusekaardi ning dokumendifoto võib tuua teile sobival ajal, kuid hiljemalt augustikuu jooksul.

Sisseastumisavaldus on leitav siit.

Vastuvõtmise kord asub siin.

Täiendav info

Helina Amur

Helina.amur@puurmani.edu.ee

Tel. 53457140

Head 1.klassi astuvate laste vanemad!

Ootame avaldusi 2021/2022 õppeaastal Puurmani Mõisakooli õppima asumiseks.

Avaldusele lisaks tuleb esitada:

1. Lapse sünnitunnistuse koopia

Sisseastumisavaldus on leitav siit.

Vastuvõtmise kord asub siin.

Täiendav info

Helina Amur