Meie lood

Puurmani Mõisakool kasutab koos lasteaiaga alates 1. septembrist Stuudiumit! 27. august ivar

Alates 1. septembrist 2021 kasutab Puurmani Mõisakool koos lasteaiaga Stuudiumit. Palume kõigil lastevanematel, kes soovivad näha oma lapsega seotud infot, täita Stuudiumis kasutajataotlus.

Kooli Stuudium asub aadressil www.puurmani.ope.ee

Lasteaia Stuudium asub aadressil www.puurmanilasteaed.ope.ee

(Need lapsevanemad, kel on laps nii koolis kui lasteaias, saavad oma kontod hiljem üheks siduda.)

Probleemide/raskuste korral palun võtta ühendust kooli administraatoriga, Teele Treiberg - teele.treiberg@puurmani.edu.ee.

Infot leiab ka Stuudiumi abikeskusest.

Kooli Stuudium asub aadressil www.puurmani.ope.ee

Lasteaia Stuudium asub aadressil www.puurmanilasteaed.ope.ee

Infot leiab ka Stuudiumi abikeskusest.